Registrace hráče

Staňte se členy ČAeS a buďte registrován jako oficiální hráč počítačových a mobilních her v rámci oficiální české asociace esportu! Všichni uživatelé, kteří provedou řádnou registraci a následně aktivují svůj účet, budou evidováni v Členské základně - ovšem pouze formou přezdívky, celého jména a typu členství. Ostatní údaje zůstávají neveřejné. Odesláním registrace souhlasíte se zasíláním našich novinek. Více o Ochraně osobních údajů.

Registrací získáte:

  • Statut člena ČAeS
  • Statut amatérského hráče
  • Členskou registraci
  • Slevu na herní akce pořádané vybranými partnery
  • Slevu na finálovou akci MČR v počítačových a mobilních hrách


Příklad: 15.8.2018
Všechny položky formuláře jsou povinné.

Zákonný zástupce (pro nezletilé)

V případě, že vám ještě nebylo 15 let, jste povinni vyplnit i základní údaje svého zákonného zástupce. V nejčastějším případě jde o jednoho z vašich rodičů. Pokud jste nezletilý a zákonného zástupce nevyplníte, je vaše registrace neplatná.Příklad: 15.8.2018


Po odeslání formuláře vám na uvedenou e-mailovou adresu dorazí e-mail s aktivačním odkazem, který je potřeba nejpozději do 14 dnů potvrdit.

Tímto výslovně a bez výhrad potvrzuji, že veškeré výše uvedené údaje jsou správné a úplné a dále výslovně a bez výhrad přijímám veškeré podmínky členství ve svazu v rámci pro mě vymezeného řádu, jakož i bez výhrad beru na vědomí a akceptuji v plném rozsahu organizační řád a stanovy svazu a zároveň beru na vědomí a akceptuji důsledky porušení, resp. nedodržení těchto podmínek a závazků.